MAGYAR | ENGLISH 4032 Debrecen, Egyetem tér 1. | Tel.: (36)-52-512900/22480 | E-mail: keki.sandor@science.unideb.hu
 
kísérleti üzem
Friss információk Ösztöndíjaink

Our colleagues

Dr. Kéki Sándor
tanszékvezető egyetemi tanár
E-505
(52) 512-900 / 22455
keki@tigris.unideb.hu

Dr. Zsuga Miklós
egyetemi tanár
E-508
(52) 512-900 / 22052
zsugam@tigris.unideb.hu

Dr. Deák György
egyetemi docens
E-517/A
(52) 512-900 / 22452
gydeak@tigris.unideb.hu

Kakasi-Zsurka Balázs
egyetemi tanársegéd
E-518
(52) 512-900 / 22716
zsbalazs@dragon.unideb.hu

 
 

Dr. Kuki Ákos
főiskolai docens
E-517/A
(52) 512-900 / 22452
akos@tigris.unideb.hu
http://tigris.unideb.hu/~akos

Nagy József
üzemmérnök
E-518
(52) 512-900 / 22898
nagyjozs@puma.unideb.hu

Dr. Nagy Lajos
egyetemi tanársegéd
E-517/A
(52) 512-900 / 22452
nagy.lajos@index.hu

Dr. Nagy Miklós
egyetemi adjunktus
E-516/A
(52) 512-900 / 22454
nagym@delfin.unideb.hu

Dr. Nemes Sándor
egyetemi adjunktus
E-102/3
(52) 512-900 / 22051
nemes@tigris.unideb.hu

Rózsáné Lukács Júlia
vegyésztechnikus
E-102/1-2
(52) 512-900 / 22401
rozsane@delfin.unideb.hu

Szalay Tiborné
tanszéki előadó
E-506
(52) 512-900 / 22480
eszalay@delfin.unideb.hu

 

Biri Bernadett
doktorandusz
E-517/A
(52) 512-900 / 22452
biri.bernadett@freemail.hu

 
© Debreceni Egyetem Alkalmazott Kémiai Tanszék
4032 Debrecen, Egyetem tér 1. | Tel.: (36)-52-512900/22480 | E-mail: keki.sandor@science.unideb.hu  
Array ( [p] => munkatarsak [lang] => en )